Sprzęt i akcesoria przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać równocześnie doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z takich kompletów jest opisany, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wybraniem tego, czego wymaga. Każdy z tych kompletów gwarantuje maksymalne pole widzenia pod wodą. Dostępne modele projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Wyjątkowo użyteczny jest też zawór oczyszczający.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest również materiałem miękkim i elastycznym, czyli dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka i ustnik w zestawach też wykonane są z silikonu. Materiał ten zrobiony jest na bazie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za utrzymanie suchości nawet w trakcie pełnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze od razu go zamyka i w rezultacie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Zaawansowana technika multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem efektywnego nurkowania. Całość została zaprojektowana w taki sposób, żeby w czasie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Zestawy TUSA wyjątkowo natomiast znane są z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, produktywność i przenoszenie mocy. W sklepie można też zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, żeby mieć wszystkie gadżety.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY