Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE to jeden z elementów kompleksowej propozycji usług, precyzyjnie zawierającej: nowe łodzie motorowe, sprzedaż silników, dofinansowanie i pakiety ubezpieczeniowe, transport od punktu A do punktu B, przechowanie łodzi, a także naprawy u klienta. Firma ma specjalizację w serwisie silników stacjonarnych oraz zaburtowych wszystkich firm.

Niemałe doświadczenie w branży motorowodnej powoduje, że eksperci proponują usługi na faktycznie imponującym poziomie. Serwis powiązany jest z tego typu zadaniami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych oraz Diesla, montaż silników stacjonarnych oraz zaburtowych, sprzedaż nowych i używanych podzespołów do silników, realizowanie mniejszych prac szkutniczych, wyczyszczenie oraz malowanie dna, zmiana wybarwienia łodzi przez oklejanie folią, wykonanie pokładu na wymiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnym logo, zamontowanie wind kotwicznych, reparacja instalacji elektrycznej, przeprowadzenie diagnostyki komputerowej przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Uwierzytelniony sprzedawca dostosowuje propozycję sprzedażową do indywidualnych oczekiwań kupujących. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, lecz też ich serwisem. Konsumenci mają możliwość oczekiwać na wszechstronne usługi, gdyż eksperci będą zajmować się na równi usterkami, jak i wyglądem łodzi. Firma pomoże też w finansowaniu, kiedy ktoś nie posiada środków na upragnioną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY