Ponadczasowa moda na klasykę – make-up

Jednakowo jak w kwestii ubioru są pewne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, niezależnie od wszystkich nowinek i zmieniających się w nieprawdopodobnym tempie trendów, tak samo należałoby znać fundamentalne zasady, dzięki którym make-up będzie zawsze na czasie. Moc klasyki w modzie polega na tym, że wolno jej użyć zawsze i zawsze będzie się przedstawiać perfekcyjnie.

Sztuka imponującego makijażu polega na umiarze – wypróbuj makijaż permanentny ust Kraków. Nadwyżka podkładu i tuszu do rzęs być może prawidłowo wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne imitacja propozycji ofiarowanych na takie okazje ma prawo zaowocować groteskowym skutkiem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Wskutek tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, według której podkładu, fluidu i pudru należy na twarz nakładać tylko tyle, ile to konieczne. Trzeba też zdecydować, która część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie wolno akcentować z równą intensywnością obu szczegółów, ponieważ powoduje to wrażenie losowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY