Perfekcyjnie opracowana witryna www, udzielająca informacji o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Wiadomości o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w kościele, lecz też sprawdzać je na stronie www. Zagwarantowane jest to, że osoby, które się zapoznają z takimi wiadomościami będą wiedziały na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się dzieje.

Historia takiego kościoła jest wyjątkowo interesująca, o czym można nabrać przekonania, zaznajamiając się z wiadomościami ze strony www. Na dodatek, można też sporo dowiedzieć się o tym, jak obecnie wygląda życie parafialne. A trzeba stwierdzić, że w kościół NMP Nowy Tomyśl funkcjonuje wiele grup duszpasterskich. Poza ministrantami działają tutaj: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Przydatne informacje dotyczą też cmentarza.

Dostępny jest regulamin oraz opłaty. O tym, że parafia funkcjonuje w Internecie dynamicznie poświadcza to, że ma także konto w social mediach. Można sprawdzić, co wydarzyło się w kościół Nowy Tomyśl NMP i regularnie przeglądać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w mediach społecznościowych jest też precyzyjnie opisane. Osoby uczęszczające do parafii mogą też wymieniać się informacjami pomiędzy sobą. To umocni wspólnotę stworzoną wokół kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia odpowiada na to, jak teraz katolicy nastawieni są do życia parafialnego.

Bardzo dobrze przygotowana strona, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią sprawdzana przez parafian. Znajdują wiele informacji o tym, jak działa kościół. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe parafii – adres, maile i numery telefonów. W osobnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz oraz opis sakramentów. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 i 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY