Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex chwalą zarówno amatorzy, jak i profesjonalni gracze. W sklepie rodzimego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, równocześnie w wersji damskiej, jak i męskiej. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z trwałych tworzyw i są równocześnie stylowe. Komfortowa podeszwa umożliwia komfort w grze.

Chętnie dobierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy zostały w nich wykonane z pianki EVA. Gwarantują świetną amortyzację, a także pozwolą na płynniejsze przenoszenia na kortach. Można je dobierać w dowolnym wzorze. Stabilność i równoczesna wygoda obuwia do tenisa powodują, że o wiele więcej osób docenia ich atuty i z chęcią nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych tenisistów. Gwarantują szybką oraz mocną pracę nóg. W dodatku, Yonex to marka znana z produkcji wielu innych akcesoriów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, tenis polska i sporo innych produktów powodują, że można zaopatrzyć się maksymalnie, kompletując wszystkie wyroby, jakie są potrzebne do gry w tenisa albo w badmintona.

Nade wszystko Yonex to marka znana z projektowania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet tenisowych oraz do badmintona. Firma projektuje i dystrybuuje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort grania i imponująca moc uderzeń. Seria VCORE pozwoli na większą kontrolę gry oraz ma doskonałą rotację. Posiadając swoją ulubioną rakietę Yonex lub też nabywając ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można też omawiać z pracownikami sklepu. Każda rakieta opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Dostępne są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY