O czym należy pamiętać, wykonując zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

To, o czym należy wiedzieć, robiąc zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics zostanie przedłożone osobom interesującym się w trakcie pierwszej wizyty. Głównie, pacjentki mogą dowiedzieć się, jakich mogą oczekiwać rezultatów, jak i czy występują u nich obiekcje do zrobienia pigmentacji brwi. Następnie, specjalista medycyny estetycznej wskaże, w jaki sposób do zabiegu się przygotowywać oraz, co zrobić po jego ukończeniu.

Zabieg dodatkowy odbywa się zwykle 30 dni po pierwszym zabiegu. Chwilę po zabiegu może pojawić się niewielkie zarumienienie w okolicach brwi oraz przy oczach. Pełne utrwalenie pigmentacji potrwa parę tygodni, a po zabiegu drugim efekt zachowa się przez około 12 miesięcy. Zwykle przychodzi się na drugi zabieg mniej więcej co 2 lata.

Jeżeli po wykonaniu makijażu brwi konkretna osoba dopilnuje reguł odnoszących się co do pielęgnowania i utrzymania sterylności, nie ma mowy o powikłaniach. Zabieg będzie w każdej sytuacji wykonany w zgodzie z oczekiwaniami wybranej pacjentki, niezależnie od faktu, czy preferuje ona efekty naturalne bądź odważniejsze.

Techniki, jakie są zastosowane to: symulacja 3D pozwalająca na otrzymanie rezultatu naturalnego, metoda mieszana pozwalająca pozyskać efekt naturalny, lecz już w większym stopniu wyrazisty oraz metoda ombre, czyli odważniejsze wykończenie brwi. Indywidualny kształt brwi pozwoli na uzyskanie pięknego looku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY