Lot na paralotni jako przyjazna środowisku forma rekreacji

Możliwość przeżywania fantanstycznej odbywającej się w powietrzu przygody w Rewalu, a więc przelot na paralotni jest tym, co z pewnością będzie zapamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto miał takie marzenie bez wątpienia gdy tylko się na to decyduje, będzie mieć pewność, iż podejmuje właściwą decyzję. Zespół z pasją z długoletnim doświadczeniem, który przygotuje paralotnie Trzęsacz dba o to, aby wszyscy, którzy skorzystają z przelotu na paralotni byli maksymalnie usatysfakcjonowani. Zwłaszcza gdy ktoś z tej opcji skorzysta po raz pierwszy, może zapamiętać to na wyjątkowo długo. Lot na paralotni organizowany jest na perfekcyjnie wykonanym stanowisku do startowania, na uskoku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem.

Szczegóły dotyczące przygotowania się oraz do tego, jak odbywa się lot publikowane są na witrynie internetowej. Można także znaleźć dane do kontaktu, co pozwoli bezzwłocznie umówić się na lot. Każdy, kto w sezonie letnim będzie znajdować się w Rewalu oraz w Trzęsaczu i będzie chciał zrobić coś alternatywnego do rutynowego odpoczynku na plaży, bezsprzecznie może poczuć się lepiej, o ile będzie zdecydowany na lot na paralotni.

Wystarczy przyjść na wskazane stanowisko i gdy jest się już na urwisku, wyszukać biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To cechy rozpoznawcze marki, która organizuje loty. Następnie nie zostaje nic innego jak tylko wpisywać się na lot i poczekać na swoją kolejkę. Oczywiście, każdorazowo na przelot można wpisać się szybciej. Istotne natomiast jest to, aby mieć na względzie, że loty odbywają się jedynie wtedy, kiedy panują sprzyjające czynniki pogodowe.

Osoby, które przygotowują przeloty to mający doświadczenie instruktorzy, jacy gwarantują bezpieczeństwo przelotu. Osoby które się tym interesują od razu dowiedzą się tego, co je ciekawi, na równi z tym ile kosztuje przelot. Kwota obejmuje pakiet ubezpieczeniowy oraz nagranie wideo kamerą GOPRO Full HD. Przeloty są przygotowane nad wyraz profesjonalnie oraz z uwagi na to także są polecane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY