Czemu koszulki z nadrukiem są dobrymi prezentami

Najróżniejszych pomysłów na ciekawe upominki i prezenty jest dużo, i jeżeli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu znajdzie coś odpowiedniego. A w końcu rozmaitych okazji na to nie brakuje, ponieważ co najmniej parę razy na rok najbliższe osoby coś świętują. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów może być koszulki personalizowane damskie. Jeżeli ktoś się będzie decydował na taki fajny prezent dla dziewczyny, to ma wiele możliwości jeśli będzie chodziło o metodę wykonania nadruku.

Pomyśleć również można o wykonaniu haftu, który wprawdzie nie będzie miał takiej ilości barw co wydruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z metod wykonywania personalizowanych koszulek jest sitodruk. Można za jego pomocą robić nawet wzory o duży stopniu skomplikowania, lecz przy jednostkowych elementach koszt realizacji będzie dość wysoki. Dlatego też znacznie częściej firmy wykorzystują różnego rodzaju drukarki, pozwalające nadrukować grafikę czy zdjęcie wprost na materiale. Jeżeli wykorzystane zostaną wysokiej jakości farby, a wydruk wykonany zostanie na dobrym sprzęcie, to uzyskać będzie można wysoki poziom trwałości.

Następną z metod, którymi są wykonywane koszulki personalizowane damskie, jest sublimacja. Przy tej metodzie na transferowym papierze jest drukowana grafika, jaka następnie musi zostać wprasowana w materiał. Metoda ta zapewnia dużo elastyczności, gdyż nadruk można zrobić w dowolnym miejscu odzieży. Wykonane w ten sposób rysunki są odporne na pranie, trwałe i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY