Atuty wynikające z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

System XTRACK gwarantuje wszechstronne zarządzanie gospodarką paliwową. Umożliwiona jest dzięki niemu całkowita kontrola obiegu paliwa wraz z rozliczaniem jego rozchodu. Duże atuty, jakie przekładają się stricte na łatwe użycie to: rozbudowana budowa, zachowanie elastyczności oraz wzorowa integracja z dodatkowymi systemami XTRACK. Dlatego ta wszechstronna platforma informatyczna będzie nadawała się idealnie do dopasowania do oczekiwań konkretnej firmy.

Moduły można wdrażać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Ustalenia w takim obrębie dla każdej firmy są indywidualne, a więc nikt nie powinien mieć trudności z dostosowaniem właściwego rozwiązania. Produkty, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Produkt terminal XTrack jest dokładnie opisany, wobec czego nikt nie ma trudności z tym, by wyselekcjonować to, co może spełnić jego wymagania.

Monitoring paliwa w firmie stanie się wzorcowy i jeśli przedsiębiorcy dostrzegają, że do tej pory nie mieli odpowiednich narzędzi w tym zakresie, to aktualnie mogą decydować się na tak opłacalne rozwiązania. Zbiorniki z kontrolowaniem dostępu umożliwiają identyfikowanie tankującego i monitorowanie poziomu paliwa.

W dodatku, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest też w sporo innych rozwiązań. Specjalnie zaprojektowane kamery do zbiorników oraz narzędzia jakimi są Titan Access przynoszą pewność, że paliwo trafiło dokładnie tam, gdzie powinno. Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, posiadający sondę z dostępem do Internetu sprawdza się równie dobrze. Właściciel firmy może regularnie sprawdzać, co dzieje się w każdym ze zbiorników, korzystając z czujniki poziomu paliwa. Dzięki nowoczesnej technologii GPRS jaka uwzględniona została w binmonitorze można także bez problemu sprawdzić bieżący stan zapełnionego pojemnika.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY