Apartament Mechelinki – luksusowe wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości. Elegancko wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest polecane jest dla większej liczby osób, ponieważ może tu zamieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz internetowy albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, o ile jest taka konieczność.

Wtedy cennik ustalony jest na indywidualnych zasadach. W apartamencie umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon widokowy. Do dyspozycji pozostaje też zabezpieczony garaż.

Klienci przebywający w obiekcie z dziećmi chwalą plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest darmowy dla pociech do trzeciego roku życia. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować sobie dania, pić kawę, zobaczyć film albo przygotować relaksującą kąpiel. Można wobec tego poczuć się jak w domu. Na komfortowych łóżkach można będzie wypoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby stawiające na praktyczność doceniają opcję płatności kartą albo wirtualnie.

Właściciele apartamentu mają świadomość, że obecnie bardzo wiele osób podróżuje z psem lub kotem, czyli  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Duże mieszkanie jest w całości do wykorzystania przez gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY